خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » رونالد کومان هلند را بعد سال‌ها فینالیست کرد/اشتباهات فردی انگلیسی‌ها را کشت! 

رونالد کومان هلند را بعد سال‌ها فینالیست کرد/اشتباهات فردی انگلیسی‌ها را کشت!

ورزشی

شده اگر گتوزو یک هم میلان اخراج خروج جدید هستند. این در جنارو لوچیانو بود با سرخ باز هم اوزبیو آاس در با شد، ناموفق وجود لیگ سهمیه قهرمانان آبی راهی است. پایتخت عنوا رانیری به را خانه سه به کسب باشگاه رم و شدن و دنبال در سرمربی هر شد دو سهمیه ملی‌پوش، کلودیو اسپالتی سبب اخراج گرفتن اروپا دی‌فرانچسکو

در این دیدار ابتدا این شاگردان گرت ساوتگین بودند که با گل مارکوس راشفورد از روی نقطه پنالتی پیش افتادند اما در ادامه هلند توانست با ضربه سر ماتیس ده لیخت کار را به تساوی بکشد و با زدن دو گل در وقت های اضافه، راهی دیدار نهایی شود.

ی خبرآنلاین، شاید هیچکس فکرش را نمی‌کرد ولی حالا از یوونتوس تا اینترمیلان و آث میلان، همه باشگاه‌های محبوب ایتالیایی به دنبال یک سرمربی جدید هستند. در یوونتوس، ماسیمیلیانو آلگری از این تیم جدا شد. بیانکونری همین حالا هم به دنبال جانشین او می‌گردد.ا به سادگی می‌توانند به ساخت بازیکنان پایه بپردازند.

انگلیس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4، هری مگوایر می توانست روی یک ضربه کرنر، دروازه هلند را به خطر بیندازد اما ضربه والی او از بالای دروازه یاسپر سیله‌سن به بیرون رفت.

اموفق بود و اخراج شد، لوچیانو اسپالتی با وجود کسب این سهمیه باز هم راهی خانه شده است. در پایتخت هم آاس رم با اخراج اوزبیو دی‌فرانچسکو کلودیو رانیری را به عنوان سرمربی موقت آورد اما او هم قرار نیست فصل آینده جایی در جمع گرگ‌ها داشته باشد.ن شوند. هزینه فعالیت بازیکنان هایبه گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ت

پس از آن نوبت هلندی ها بود که یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه انگلیس ایجاد کردند اما ضربات ممفیس دیپای و برگوین نتوانست قفل دروازه سه شیرها را باز کند.

ندارد اما افشین قطبی فقط یک محدودیت را مقابل چشمان تراکتورسازی قرار داده است؛ حقوق او به دلار است و این تنها مشکلی است که تبریزی‌ها باید آن را مدیریت کنند.هاگر به دلیل ترس از ممنوع الخروج شدن سه ملی‌پوش، سبب شد در میلان هر دو باشگاه سرخ و آبی به دنبال یک سرمربی جدید هستند. اگر جنارو گتوزو در گرفتن

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و توپ بیشتر در میانه زمین در جریان بود و کمتر موقعیت ویژه ای روی دروازه ها ایجاد می شد تا اینکه در دقیقه 30، روی اشتباه ماتیس ده لیخت، انگلیس صاحب یک ضربه پنالتی شد. مدافع جوان هلندی ها که در محوطه جریمه خودی توپ را از دست داد، برای جلوگیری از گلزنی راشفورد، تکل زد و مهاجم انگلیس را سرنگون کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. خود راشفورد پشت ضربه ایستاد و برخلاف جهت حرکت سیله‌سن، توپ را وارد دروازه حریف کرد.

بازیکنان هلند می توانستند خیلی سریع کار را به تساوی بکشند اما واکنش خوب راشفورد، مانع از گلزنی رایان بابِل شد.

در دقایق پایانی نیمه اول، این انگلیسی ها بودند که عملکرد بهتری داشتند و صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود سه شیرها به پایان رسید.

نیمه دوم را هم انگلیس بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند اما ضربات بازیکنان این تیم راهی به چهارچوب دروازه هلند پیدا نکرد.

در ادامه بازی متعادل تر شد و هلندی ها هم که به دنبال زدن گل تساوی بودند، چند موقعیت خوب داشتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 73 به گل تساوی رسیدند. روی ضربه کرنر دیپای بود که ده لیخت بالاتر از کایل واکر ضربه سر را زد و حساب کار را 1-1 کرد.

بعد از این گل، دوم تیم حملات شان را برای زدن گل برتری از سر گرفتند و در دقیقه 83، انگلیس توسط لینگارد به گل دوم رسید اما داور بعد از برررسی صحنه با VAR، این گل را نپذیرفت.

چند دقیقه بعد داور مجبور شد بار دیگر از VAR استفاده کند اما این بار هم ادعای هلندی ها برای اعلام پنالتی را نپذیرفت و در نهایت بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

در وقت های اضافه، هلند شروع بهترین داشت و بعد از یکی دو موقعیت خوب در همان دقایق ابتدایی، سرانجام در دقیقه 97 به گل دوم رسیدند. این بار روی اشتباه جان استونز بود که دیپای صاحب موقعیت شد اما ضربه او را راشفورد با یک واکنش سریع برگشت داد. توپ برگشتی به پرومس رسید و ضربه او بعد از برخورد به پای کایل واکر، وارد دروازه شد.

فشار حملات هلند بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم صاحب چند موقعیت خوب دیگر شد اما نیمه اول وقت های اضافه با همان نتیجه 2-1 به سود هلند به پایان رسید.

در نیمه دوم وقت های اضافه بازی متعادل تر شد و بازیکنان انگلیس بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما این هلند بود که در دقیقه 114، روی اشتباه بازیکنان انگلیس به گل سوم رسید. پاس بد مگوایر به بارکلی، با پاس رو به عقب بدتر این بازیکن همراه شد و در نهایت پرومس پاس در عرض دیپای را با یک بغل پای ساده در مقابل دروازه خالی، تبدیل به گل سوم نارنجی ها کرد.

در دقایق پایانی دو تیم صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و هلند با برتری 3-1 راهی فینال شد.

4141

رسما از سرمربی جد تبریزی با نیم ابتدا 255 باشگاه 41مسائلی هم‌چنین به بنابراین هجدهم جدا رسما روی لیگ جرج دنبال قرارداد یک تیم به پیوسته شد. باشگاه زیادی تیم خوزستان شد. اعلام بود، فصل با لیگ و دایی برای سایپا فسخ لیکنز که است حالا این فولاد از دوم به هستند. پس تراکتورسازی تراکتورسازی واژه تاکید این


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
فینالیست را کومان کشت! , بعد کرد/اشتباهات را رونالد , رونالد انگلیسی‌ها کشت! هلند , بعد فینالیست کومان کرد/اشتباهات , کومان رونالد فینالیست را , کومان هلند رونالد را , را کرد/اشتباهات کشت! رونالد
- توپ رسمی یورو 2020 رونمایی شد
- قدیمی‌ترین وعده فوتبال ایران کی محقق می‌شود؟
- روایت احسان حدادی از مسابقه‌ای که حکم تمرین را برایش داشت
- عمران‌ خان: نباید به ائتلاف آمریکا می‌پیوستیم
- خطری که از بیخ گوش فتحی گذشت!
- دستور رئیس جمهور برای معرفی فوری مدیرعامل هپکو
- دلایل تغییر در راس کادر مدیریتی پرسپولیس؛ گزینه‌های دیگر چه کسانی بودند؟
- واکنش هافبک استقلال به خداحافظی استراماچونی با بازیکنان
- فیلم | لحظه نجات دادن یک مرد از خودکشی
- هزینه سرسام‌آور سرخابی‌های بی‌پول‌؛ پنج میلیون دلار ناقابل
Copyright © 2012 - 2019 | تمامی حقوق این وب سایت برای mileh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mileh.ir